Barman na wesele Częstochowa śląskie – Piotr Woźniak

Więcej o Cocktails & Dreams

Cocktails And Dreams Ekipa
Cocktails_And_Dreams_23.01_Drink_Bar_85
Cocktails_And_Dreams_23.01_Drink_Bar_70

Cocktails And Dreams

Nasza firma to mistrzostwo w nietuzinkowych rozwiązaniach barmańskich, łącząc kreatywność, elegancję i indywidualne podejście. Rozwiązujemy problem monotoni, oferując wyjątkowe doznania, co stanowi naszą największą korzyść.

Nasze usługi to nie tylko barmańska obsługa; to doświadczenie, które tworzymy specjalnie dla Ciebie, z wartościami dodanymi takimi jak elegancja, kreatywność i indywidualne podejście, sprawiając, że każde wydarzenie staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Rozwiązujemy Problemy, Tworzymy Niezapomniane Chwile!

Zastanawiasz się czasem, jak przełamać monotonię organizacji imprez? Brak oryginalnych drinków, gburowaty barman czy też standardowa fontanna mogą sprawić, że wydarzenie straci swoje magiczne piętno.

Nasza ekipa kreuje Wyjątkowe Doświadczenia Barmańskie, przełamując standardy, wprowadzając nowy wymiar do organizacji wydarzeń. Dzięki nam, Twoje imprezy nabierają charakteru, a goście doświadczają niezapomnianych chwil. Razem tworzymy wyjątkowe wspomnienia!

Obsługą barmańską zajmuje się od 2002 roku, co potwierdzają Certyfikaty Barmańskie oraz liczne dyplomy z konkursów barmańskich.

0 +

Lata doświadczenia

Jesteśmy pionierami na rynku w sektorze Barman na Wesele w Częstochowie

Pokaz barmański to nie tylko okazja do degustacji pysznych koktajli, ale również widowiskowe show, które zachwyci wszystkich Twoich gości. Nasza ekipa profesjonalnych barmanów stworzy dla Ciebie spektakularne doświadczenie, które będzie trwało od 10 do 20 minut i sprawi, że Twoja impreza stanie się wyjątkowa.

Dodatkowo, posiadamy fontanny czekoladowe z podświetlanym podestem LED oraz fontanny alkoholowe. Nasza sztuka barmańska to umiejętność łączenia smaków, kreatywnego podawania drinków oraz rozpoznawania potrzeb klienta, tworząc niepowtarzalne doświadczenia.

OSIĄGNIĘCIA BARMAŃSKIE

1 Miejsce W Drużynowym Konkursie Barmańskim w Krakowie Pilsner Urquell

2 Miejsce w Eliminacjach Konkursu Barmańskiego Absolut Bartender of the Year 2009

3 Miejsce w Warsztatach „FREE STYLE” w Częstochowie​

Mistrzostwa Polski w Wyborowa Drinks Festiwal w kategorii FREE STYLE 2003 r.

Certyfikat Uczestnictwa w Polskiej Edycji Mistrzostw Dilmah Tea Sommelier Competition 2007 r.

6 Finał Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego Finlandia Vodka Cup 2005 r.

7 Finał Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego Finlandia Vodka Cup 2006 r.

Konkurs FINLANDIA FANCY CUP 2006 r.