Barman na wesele Częstochowa śląskie – Piotr Woźniak

BARMAN NA PRZYJĘCIE

Cocktails And Dreams

Jesteśmy zespołem doświadczonych barmanów specjalizujących się w obsłudze uroczystości weselnych, bankietów, eventów, komunii i innych imprez okolicznościowych na terenie całego kraju.

Posiadamy 7 mobilnych barów, w tym bar LED, bar z pikowanej czarnej skóry oraz bary z białej pikowanej skóry, w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt barmański, tak jak kostkarki do lodu, kruszarki elektryczne do lodu, blender, różnego rodzaju szkło barmańskie, shakery francuskie, shakery bostońskie, stojaki barmańskie SPEED RACK, noże do dekoracji.

Piotr_Woźniak_Agencja_Barmańska_Cocktails And Dreams_Nowe_1
2Piotr
Piotr_Woźniak_Agencja_Barmańska_Cocktails And Dreams_Nowe_11
Piotr_Woźniak_Agencja_Barmańska_Cocktails And Dreams_Nowe_2

Indywidualne MENU

Dopasowujemy nasze usługi indywidualnie do potrzeb klientów. Tworzymy różnego rodzaju karty drinków, aby zapewnić gościom wybór odpowiedniego dla siebie koktajlu alkoholowego bądź bezalkoholowego.

Pokazy Barmańskie

Zapewniamy niezapomniane wrażenia podczas Twoich uroczystości!

Pokaz barmański to nie tylko okazja do degustacji pysznych koktajli, ale również widowiskowe show, które zachwyci wszystkich Twoich gości. Nasza ekipa profesjonalnych barmanów stworzy dla Ciebie spektakularne doświadczenie, które będzie trwało od 10 do 20 minut i sprawi, że Twoja impreza stanie się wyjątkowa.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ COCKTAILS AND DREAMS?

Profesjonalni Barmani

Nasza ekipa składa się z doświadczonych i utalentowanych barmanów, którzy perfekcyjnie opanowali sztukę barmaństwa. Ich umiejętności zapewnią Twoim gościom niezapomniane wrażenia.

Wyjątkowa Atmosfera

Nasze show to nie tylko przygotowanie drinków, to prawdziwe mistrzostwo w manipulacji butelkami, lodem i shakerami, które fruwają w powietrzu w rytm muzyki.

Pełen Zakres Usług

Zapewniamy mobilny bar, specjalistyczne akcesoria barmańskie oraz niezbędne alkohole i dodatki do przygotowania kolorowych koktajli. Wszystko, czego potrzebujesz, żeby Twoja impreza była niezapomniana.

WYPEŁNIJ FORMULARZ